Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Pytania)Jak Ktoś Wbije 70 Lvl To Nie Moze Czytac Ku?


turbocheat1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój kolega ma 70 lvl i ma problem od kad wbił 70 lvl nie wchodzi mu żadne ku,nie którzy mu mówią że od 70 lvl bardzo trudno wbic skille na G czy to prawda ? wytłumaczy ktoś mi to dokładnie za pomoc dam + ii 5 .

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie , nie , nie.Twój kolega po prostu nie miał farta, powiedz mi jakie on czyta ku aura miecza itp ?.. :rolleyes:

Wiem tylko tyle że ku wchodzą normalnie tylko ciężko , bardzo. ;)

  sig.png

 

Zapraszam na to forum wszystko o metinie . (To nie reklamacja innych for) wszystko metiny biorę z mpcforum.pl

Opublikowano

ja też mam problemy na 64 lv z ku... miałem ponad 50 ku walnięcie wbiłem jakieś 10-15 a mam dopiero na m2 i 1 ku do m3 :/

johnmorrisonxxxppwxxxsc.png

Autor-Klik Na sygnę

:)

Opublikowano

ee Tam Ja na woju sobie spokojnie czytam Trzystronne na 75 lvl raczej ktoś sobie to wymyślił jak chcesz miec większą szanse na przeczytanie kup łze bogini i amulet karmy ja z łzą i amuletem jak czytałem 10 ku weszło mi 8 :)

OndteAw.png


Opublikowano

ee Tam Ja na woju sobie spokojnie czytam Trzystronne na 75 lvl raczej ktoś sobie to wymyślił jak chcesz miec większą szanse na przeczytanie kup łze bogini i amulet karmy ja z łzą i amuletem jak czytałem 10 ku weszło mi 8 :)

Powierdziły się moje przypuszczenia to było to :) łap + i prosze zamknąc temat bo raczej nikt już nic nowego nie wniesie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ee Tam Ja na woju sobie spokojnie czytam Trzystronne na 75 lvl raczej ktoś sobie to wymyślił jak chcesz miec większą szanse na przeczytanie kup łze bogini i amulet karmy ja z łzą i amuletem jak czytałem 10 ku weszło mi 8 :)

 

moj post chyba jeszcze cos wniesie :)

 

amulet karmy dziala tylko na szczescie przy wypadaniu yang!! Wiec to czysty fart z tym 8 q ktore weszlo

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

No własnie mi tez nie wchodzi ku mroczna sfera mam dopiero m2 i 1 ku do m3 a z 100 ku przeczytałem a ten twój kolega poprostu ma pecha :P Pozdrawiam Rones

 

 

Zbieram +

Pozdrawiam Rones

Zbieram - :)58095667.jpg

Opublikowano

2UP Rada Pustelnika nie dziala tak jak na privie nie zawsze wchodzi i o malo % zwieksza powodzenie. Zobacz ze na privie sa instrukcje a na PLu raczej same kU.

wakow9.png
Opublikowano

Szansa na pomyślne wejście księgi na Metin2PL to w przybliżeniu 15%.

Szansa na pomyślne wejście księgi na Metin2US to w przybliżeniu 30%. cytat z wiki:)

76561198017353072.png
Opublikowano

@UP

Poli ma dużo większe szanse na pomyślne przeczytanie niż KU skili ;D

Wiec to żaden wyczyn

65ef1c8a0c2b4755755980e.png

Opublikowano

minormalnie ku wchodzą raz nie raz tak xD mam 77lvl kirian

Kocham c++

 

Symfonia C++ najlpsza internetowa książka o c++ dla początkujących sam sie z niej uczyłem :)

ptaki9wudw3tb4.gif

9adc2b66942ff0dfra1pq2crh8.gif

Opublikowano

To zależy od farta ;D

Na 50+lvlu już cięzko wchodzą ku czyli poprostu trzeba mieć farta ;/

Potrzebujesz pomocy? nie bój sie zapytać na PW, jestem pomocny.

1298808417-U77232.png

mca.png

Opublikowano

Powierdziły się moje przypuszczenia to było to :) łap + i prosze zamknąc temat bo raczej nikt już nic nowego nie wniesie

Zgodnie z życzeniem. Zamykam.

T_Bag_Prison_Break_Signature_by_inspawn.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...